--
 
 
 
 
 
 
Mánes group
 
 
 
+420 730 150 772
 
cz | en | de | ru
 
+420 730 150 772
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oslavy, svatby i baby shower party v restauraci Mánes

 
 
 
Videa
Svatby
Novinky
 
 
 

Svatby

 
Svatební hostiny a svatební party
 
Prožijte Váš velký den bez stresu a starostí. Společně s Vámi naplánujeme svatební hostinu nebo svatební party podle Vašich přání a postaráme se o bezchybnou realizaci. Na základě Vašich požadavků zajistíme požadované vybavení, připravíme svatební dekorace, zajistíme výzdobu vybraných prostor a příjemný personál se postará o Vaše svatební hosty. Profesionální catering na nejvyšší úrovni je zárukou bezproblémového průběhu celého dne. Sestavíme společně s Vámi svatební menu podle Vašeho přání a v té nejvyšší kvalitě pod dohledem šéfkuchaře Jaroslava Zahálky. Připravíme svatební dort v naší cukrárně, zajistíme program nebo hudební tělesa podle Vašich požadavků.


Vaše důvěra v nás v tak důležitý den je pro nás zavazující a jsme přesvědčeni, že Vaše svatba proběhne přesně podle Vašich představ.
 
 
 
svatební hostiny Praha 1 - objekt Mánes
 
 
 
 
 
Rodinné oslavy Praha 1 - Mánes restaurace
 
 
 

Rodinné oslavy

 
Narozeniny, promoce, třídní srazy
 
Plánujte-li rodinnou oslavu narozenin nebo jiné důležité události v rodině, jako jsou promoce, zásnuby či narození potomků, naše služby a prostory jsou Vám plně k dispozici. Zajistíme pro Vás vše v maximální kvalitě, ať již plánujte komorní oslavu pro své nejbližší nebo velkolepou party pro nejširší rodinu a přátele. Terrace Grill, Art restaurant nebo salonky jsou Vám k dispozici. Řekněte nám svou představu o celé akci a společně naplánujeme vše tak, abychom se co nejvíce přiblížili Vašemu ideálu.
 
 
 
 
 

Baby shower party

 
První a jediní v Čechách
 
Jako první v Čechách vám nabízíme privátní akci pro vaše nenarozené miminko "Baby Shower Party".
Chcete se sejít s kamarádkami, než bude vaše děťátko na světě? Celou party připravíme dle vašeho přání od výzdoby přes vámi vybrané jídlo až po zábavný program.
 
 
 
Organizování Baby Shower Party Praha 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Péče o děti v Art Restaurantu Mánes

 
Očekáváte-li na Vaší soukromé či firemní akci dětské hosty, velice rádi zajistíme odpovídající péči i o ně. Jsme připraveni zabezpečit realizaci mobilního dětského koutku přímo v salonku restaurace, venkovních aktivit na naší terase nebo jiného animačního programu pro aktuální skupinku dětí. Dětem jsme schopni připravit „mobilní dětský pokoj“, kde si mohou samostatně hrát, s animátorkami se věnovat vyrábění a tvoření ve výtvarné dílně nebo odpočívat na připravené matraci mezi barevnými polštářky. Dětem zajistíme prostor, kde se budou cítit dobře, budou se výborně bavit a budou přitom v dobrých rukou a bezpečí.

Služba je variabilní a je vhodné její zajištění zvážit prakticky při jakémkoli počtu dětí. Vždy zajistíme, aby v dětském koutku našly odpovídající zázemí, zábavu a měly posléze svým rodičům o čem vyprávět.

Péče o děti v dětském koutku je vhodná především při realizaci svatby a svatební party, na narozeninových oslavách či víkendových firemních/rodinných setkáních.

 
 
 
 
 
 
 

Kompletní cateringové služby

 
Společnost Mánes Group a.s. zajišťuje kompletní cateringové služby
v rámci objektu Mánes. K dispozici jsou následující prostory, které spadají přímo pod naši společnost: Art Restaurant, Terrace Grill a Lounge bar, a dále jsou zde k pronájmu prostory Hlavního výstavního sálu a Konferenčního (Multifunkčního) sálu.

V prostorách lze uspořádat různé společenské, kulturní, soukromé či komerční akce, jako jsou gala večeře, rauty, koktejly, konference, svatby, narozeninové party apod.

Velmi rádi pro klienta zajistíme doprovodný program v rámci akce včetně techniky, květinové výzdoby, dopravy na akci a dalších služeb.

Náš flexibilní, dokonale sehraný tým je tvořen samými profesionály, kteří splní veškerá přání a požadavky klientů v nejvyšší kvalitě a postarají se o nezapomenutelný zážitek pro hosty akce.

 
 
 
eventy Praha 1 - Mánes
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eventy Praha 1 - Restaurace Mánes
 
 
 
Kapacity
Art Restaurant – 120 míst + terasa restaurace – 40 míst
Terrace Grill – celkem 260 míst (spodní i horní terasa)
Lounge bar – celkem 80 míst (prostor baru 45 míst + 2 přilehlé salónky pro 15 a 20 míst)

Hlavní výstavní sál:
Raut – 450 osob
Koktejl – 500 osob
Banket – 230 osob

Konferenční (Multifunkční) sál:
Raut – 240 osob
Koktejl – 270 osob
Banket – 180 osob
 
 
 
 
 
 
Kontakt:

Radka Bukovanská (akce)
E-mail: radka.bukovanska@manesgroup.cz

Vladimíra Bálintová (svatby, cestovní kanceláře)
E-mail: vladimira.balintova@manesgroup.cz
 
 
 
Pořádání akcí Praha 1 - Mánes group
 
 
 
 
 
 
Mánes restaurant - kontakt
 
 
 
Přihlaste se k odběru týdenních menu a informací o novinkách a akcích
 
 
 newsletter   týdenní menu    kulturní akce  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Otevírací doba: pondělí-neděle: 11.00-24.00
 
 
© 2018 Provozováno službou Internet123.czMEDIATEL.CZ, s.r.o., a katalogem ZlatéStránky.cz.