--
 
 
 
 
 
 
Mánes group
 
 
 
+420 730 150 772
 
cz | en | de | ru
 
+420 730 150 772
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Restaurace, letní terasy, kavárna a bar... 4 prostory v 1 budově Mánes

 
 
 
Videa
Svatby
Novinky
 
 
 

Art Restaurant Mánes

 
Budova Galerie Mánes byla vybudována na místě bývalých Šítkovských mlýnů v letech 1928-1930 na žádost Spolku výtvarných umělců podle návrhu architekta Otakara Novotného. Jedná se o funkcionalistický komplex staveb, který slouží jako výstavní prostor a restaurace. Restaurace je vyzdobena stropními freskami Emila Filly a samotnou výstavbu podporoval finančně i prezident Tomáš Garrigue Masaryk. Hlavní myšlenkou Galerie Mánes je, aby se zde střetávali lidé s touhou vychutnat si spojení krásy umění s výjimečnou gastronomií.
Tomu odpovídají i rekonstruované prostory Art Restaurantu - plně respektují původní myšlenky včetně zařízení interiéru, osvětlení a atmosféry. Art Restaurant pokračuje volně přes průchozí okna na spodní terasu s posezením na břehu řeky Vltavy.
 
 
 
 
 
Restaurace Mánes
 
 
 
 
 
Grill restaurace Mánes
 
 
 

Terrace Grill Mánes

 
Stupňovité terasy na střeše komplexu Mánes nabízí výhledy na řeku, smíchovské břehy s petřínským kopcem a rozhlednou nebo na Národní divadlo a Staré město. Terasám dominuje dlouhý, v noci nasvícený, bar s dostatečnou kapacitou, který propůjčuje terasám nezaměnitelnou atmosféru. Přímo v rušném centru Prahy tak najdete klidné místo bez shonu velkoměsta, ideální pro posezení s přáteli, romantickou schůzku nebo jen vydechnutí po náročném dni.
Terrace Grill je inspirovaný Itálií a Francií a vy můžete posoudit, zda se nám podařilo zachytit tento nádech i uprostřed Prahy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Art café Mánes

 
Moderní kavárna a cukrárna, která je jednoduše přístupná přímo z nábřeží, těží ze své atraktivní polohy a výhledu na Národní divadlo. Interiér je pojat ve stylu, který respektuje původní myšlenku komplexu Mánes a posezení u kávy nebo zákusku je tak doprovázeno krásným panoramatem řeky, Slovanského ostrova, paláce Žofín a Masarykova nábřeží. Zakoupení rychlé kávy na cestu nebo zákusků a pečiva z domácí cukrárny je tak otázkou pár minut a Art Café se stává nedílnou součástí běžného života ulice této části města.
 
 
 
Kavárna Mánes
 
 
 
 
 
 
Lounge bar Mánes
 
 
 

Lounge Bar Mánes

 
 
Velkolepý interiér s příjemnou atmosférou. V současnosti nabízíme možnost pronájmu pro soukromé akce či oslavy. Již brzy se v těchto prostorách můžete těšit na moderní koktejlový bar s širokou nabídkou míchaných nápojů, vín, doutníků a na delikátní pokrmy té nejvyšší gastronomie.
 
 
 
 
 
 
 
restaurace Mánes - napište nám
 
 
 
Přihlaste se k odběru týdenních menu a informací o novinkách a akcích
 
 newsletter  týdenní menu  kulturní akce 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Otevírací doba: pondělí-neděle: 11.00-24.00
 
 
 
© 2018 Provozováno službou Internet123.czMEDIATEL.CZ, s.r.o., a katalogem ZlatéStránky.cz.