--
 
 
 
 
 
Grill bar Praha 1 - Mánes restaurant
 
Videa
Svatby
Novinky
terrace grill

Letní terasy Mánes

 
Terasy nad řekou Vltavou s panoramatickými výhledy přímo vybízí k posezení a zastavení se v rušném centru Prahy. Naše rozlehlá terasa s kapacitou 240 míst má překrásný výhled na okolí Masarykova nábřeží, návštěvníci z ní mohou pozorovat proudící Vltavu, novodobou architekturu Tančícího domu, dále pak Petřín, Žofín, Pražský hrad a v neposlední řadě i Národní divadlo.

Terrace Grill nabízí jídla inspirovaná středomořskou kuchyní, atraktivní bar pod širým nebem s širokou nabídkou nápojů. Vyzkoušejte jedny z nejkvalitnějších steaků z Angus býků či středomořskou kuchyni s grilovanými rybami, kuřecím masem z farmářského chovu nebo oblíbený krevetový špíz na vysoce výkonném grilu Josper. Ručíme za čerstvost a kvalitu surovin, které v kombinaci s kuchařským uměním našeho týmu, přesvědčí i Vás, že jídlo může být i jiné, než jak je většinou znáte.

TIP: Pracujeme s hovězím masem té nejvyšší kvality Black Angus USDA Prime Beef, které zraje minimálně 30 dnů. Maso má vysoký obsah vnitrosvalového tuku, který dodává masu jeho nezaměnitelnou chuť, šťavnatost a křehkost. Hovězí steaky připravujeme na grilu Josper, který kombinuje gril na dřevěné uhlí s troubou. Společnost Josper dlouholetým zkoušením a bádáním vytvořil speciální ocelové slitiny a další unikátní technologie zapracované do jejich stroje, díky kterým se dají připravovat pokrmy při teplotě 300-350°C. Výsledkem je rychlá příprava pokrmů, které si udržují tradiční chuť a nezaměnitelné kouřové aroma, zároveň si zachovávají nezaměnitelnou strukturu a šťavnatost.
Jídla jsou pro vás připravována pod vedením šéfkuchaře Jaroslava Zahálky, člena Club des Chefs des Chefs.
 
 
jídelní lístek restaurace Mánes
 
nápojový lístek restaurace Mánes
 
vinný lístek restaurace Mánes
 
 
 
 
 
Přihlaste se k odběru týdenních menu a informací o novinkách a akcích
 newsletter  týdenní menu  kulturní akce 
 
 
 
 
 
 

Otevírací doba: pondělí-neděle: 11.00-24.00

 
2015 © Provozováno službou Internet123 – Mediatel, spol. s r.o. a katalogem ZlatéStránky.cz.